שיעורי הסטודיו לנשים

פילאטיס

שיעור שבו מחזקים בעיקר את שרירי הליבה- בטן, גב, רצפת האגן ושרירים מייצבים.
קצב השיעור מתון ובו מבצעים מקבץ תרגילים לפי הוראות המדריכה.
- מצוין להפחתת כאבים כרוניים, משפר גמישות ותפקוד יום יומי, עוזר לשיווי משקל ויציבות תוך שליטה על עקרונות ריכוז, שליטה, מרכז, זרימה ודיוק בנשימה ובנוסף מעצב את הגוף. מתאים לכולן ובעיקר לפני ואחרי לידה

silhouette, dancing, woman-3078440.jpg

עיצולאטיס

שיעור המשלב תנועות, קצב, עיצוב ופילאטיס. בשיעור אנו גורמים לחיזוק שרירי הגוף בקצב המוזיקה, מחטבים את הגוף ועובדים לעומק עם תרגילי פילאטיס. השיעור נועד לשפר את סיבולת לב הריאה, יציבות הגוף ושווי המשקל. אנו עושים זאת עם המון כיף ושמחה, מומלץ מאוד ומתאים לכולן.

עיצוב

שיעור שבו מבצעים תרגילים לעיצוב וחיטוב הגוף. בשיעור זה מעלים את מסת השריר ומקיפים את כל קבוצת השרירים: ידיים, רגליים, בטן, ישבן וכד'.
מצוין להצרת היקפים וחיטוב המראה. השיעור מתאים לכולן.

עיצוב דינאמי

שיעור מאתגר ברמה קשה ובקצב מהיר שבו מאמצים במקביל את סיבולת השריר וסיבולת לב ריאה. לצלילי מוזיקה מהירה מעלים דופק, שורפים קלוריות, שורפים שומנים ולסירוגין משלבים תרגילי עיצוב המחטבים את הגוף ומצרים היקפים. מיועד לכל מי שרוצה להזיע, לעבוד ולראות תוצאות.

יוגה

חיבור בין גוף ונפש כך שנחוש נינוחים ורגועים יותר ונדע להקשיב לעצמינו הרבה יותר מקרוב. תרגול היוגה גורם למתאמן לשלוט על קצב הנשימות שלו ולהיות מודע אליהן. במהלך התרגולים מתרחשת פעולה של הרפיה פיזית ונפשית אשר מחזיקה מעמד הרבה מעבר לזמן האימון. הפגת המתחים והרוגע הינה הבסיס לאפקט המיטיב של תרגול יוגה על בריאות הנפש של המתאמן, לטיפול ומניעת דיכאון, הפחתת חרדות ועוד.

התעמלות בונה עצם

התעמלות המתאימה לכולם –אך בעיקר לגיל 60+ המסייעת בחיזוק האיברים הפנימיים ולמניעה בתהליכי ההאטה הטבעיים שחלים בגוף עם השנים: תהליכי התנוונות השריר, הגיד, הרצועות, הפרקים והעצמות. מצויין לחיזוק מאסת השריר והגידים, לשיפור שיווי המשקל, שיפור הגמישות ומהירות התגובה והיציבה.

פלדנקרייז

פלדנקרייז היא שיטה שמטרתה שכלול היכולת של האדם במקסימום תנועה ובמינימום מאמץ, על ידי חוויית קונפיגורציות תנועה מגוונות ושינוי הרגלים הטבועים במערכת העצבים .

אירובי דאנס

שיעור שבו רוקדים, מזיעים, שורפים קלוריות ובעיקר נהנים לצלילי מוזיקה קצבית. בשיעור לומדים צעד אחר צעד ובסוף השיעור רוקדים את הריקוד המלא. אירובי משפר את סיבולת לב ריאה ומצוין לשריפת שומנים ולירידה במשקל. מתאים לכולם!

אירובי

שיעור עם קצב שבו אנו עובדים לפיו במטרה לעצב את הגוף ולחטבו. הפעילות האירובית מחזקת ומשפרת את התפקוד של מערכות הלב וכלי הדם, הנשימה, העיכול ופרופיל שומני הדם, ולמעשה משפיעה לטובה על הגוף כולו כולל תפקודים קוגניטיביים ומנטאליים. מומלץ ומתאים לכולן!

זומבה

שיעורי הזומבה הם שיעורים אירובים סוחפים עם מוזיקה מטריפה במגוון מקצבים לטיניים ובינלאומיים המשלב אנרגיה גבוהה עם מהלכים ושילובים ייחודיים והם מאפשרים למשתתפיו לרקוד ולהשתחרר מדאגות. בזומבה מרגישים כמו במסיבה והאימון הוא אימון פיטנס העובד על כל השרירים. השיעור הוא דינאמי, כיפי וקל לביצוע ולכן אין צורך בידע מוקדם ומתאים לכולם.

ריקודי עם

ריקוד עם הוא ריקוד שמקורו קדום, והוא מבוצע בקבוצות גדולות ומאופיין בתנועות קצובות פשוטות וקבועות ע"מ שיותאמו לכלל המעוניינים לרקוד.

קיקבוקס

שיעור שבו רוקדים, מזיעים, שורפים קלוריות ובעיקר נהנים לצלילי מוזיקה קצבית. אימון בקצב גבוה, שריפת קלוריות ושומנים של 500-700 קלוריות לאימון, משפר קורדינציה, תנועתיות המפעילה את מרבית השרירים בגוף, שיפו ביציבה ועלייה במהירות התגובה. לקיקבוקס יש תרומה משמעותית בשמירה על הבריאות בהיבטים של חיזוק ושמירה על מערכת הלב וכלי הדם וכן תרומה אדירה בשיפור מצב הרוח.

ספינינג

הוא פעילות אירובית מאומצת אשר מתבצעת על אופניים נייחים. השיעור עם מוזיקה בהנחיית מדריכה מנוסה. על האופניים קיים בורר עומס שמאפשר לרוכב לשלוט על דרגות הקושי והמאמץ בזמן הפעילות. האימון הוא מסוג אירובי, ושורף המון קלוריות

אינטרוולים - HIIT

אימון הבנוי מקטעים בקצב גבוה ובקצב נמוך. לדוגמא 5 דקות ריצה מהירה 5 דקות ריצה קלה. המטרה היא להגיע לתוצאות במהירות על ידי הפוגות יזומות שמאפשרות בסופו של דבר להגיע לתוצאה!

TRX

ראשי תיבות של Total Body Resistance Exercises האימון נעשה על ידי חיבור רצועות גב תלויות המאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ופשוטים תוך עבודה על כלל שרירי הגוף תוך שימוש תמידי בשרירי הליבה (CORE) אימון ה־TRX מתאים לכלל המתאמנים, את דרגת הקושי ניתן לשנות ולהתאים בהתאם לצורך ולדרגת יכולת המתאמן.

כל השיעורים מועברים על ידי מדריכות מוכשרות ומקצועיות ומתקיימים בחדרי סטודיו מרווחים ומאובזרים!

בואי פעם אחת ולא תרצי להפסיק..